Prodej a servis PCJiž 20 let s námi!

Dáváme přednost lidovému a individuálnímu přístupu k zákazníkům. Přesvědčte se sami :) 

Naše kamenná prodejna je tu pro Vás již od roku 1996.

Nekupujte zajíce v pytli a přijďte si k nám vybrat ze stovek produktů skladem a tisíců na objednání do druhého dne.

Na prvním místě pro nás vždy byla a bude spokojenost našich zákazníků. Po příchodu do prodejny se Vás ujme náš obchodník, který Vám poradí s výběrem zařízení vyhovujícím Vašim požadavkům. V případě potřeby Vám poradíme s jeho ovládáním a nastavením.

Akční nabídky měsíce!pár fotek naší pobočky
Sluchátka, myši, klávesnice, tiskárny, gamepady                     

Stolní počítače , notebooky , tablety , tiskárny , barvy do tiskáren , záznamová média (cd, dvd, usb flash). Toto je jen malý výčet produktů, které je u nás možné zakoupit. Ceny a jejich vývoj pravidelně sledujeme a na základě toho se Vám je snažíme nabídnou co možná nejnižší.

Servis výpočetní techniky

Již od počátku existence naší firmy se zabýváme záručním i pozáručním servisem veškeré výpočetní techniky. Našim motem byla vždy tři písmena RKC - rychlost, kvalita, cena - a díky tomu se můžeme pochlubit stovkami spokojených zákazníků, kteří se k nám s důvěrou vracejí. Přidejte se k nim a my Vám slibujeme, že Vaši důvěru nezklameme.

Průběh servisu
Po zanesení Vašeho porouchaného PC nebo jiného zařízení do naší prodejny obdržíte servisní list a Vaše zařízení poputuje k technikovi. Pokud oprava nebude převyšovat cenu 500 Kč, bude Vaše zařízení opraveno za pár dní. Opravy převyšující částku 500Kč s Vámi budeme telefonicky nebo osobně projednávat a další postup bude zcela závislý na vzájemné domluvě mezi Vámi a naším technikem. O opraveném zařízení Vás budeme informovat formou SMS. Běžná oprava u nás většinou trvá pouhé dva pracovní dny.Ceník servisních prací


  • Servisní práce technika, základní sazba za 1h - 660  Kč (účtováno po minutách, platí se skutečný čas technika)
  • Servisní práce technika, základní sazba za 1h u zákazníka - 660 Kč (každá započatá 1/2 hodina)
  • Odborná instalace počítače / noteboooku (instalace OS, ovladače, nastavení, aktualizace) - 660 Kč 
  • Doprava technika nebo zboží k zákazníkovi do 30km - 7 Kč/km (minimální cena za výjezd 100 Kč)
 

Pro Vaši lepší představu, za hodinu práce si účtujeme 660Kč s DPH. Výhodou je, že práce našich techniků je vždy rozložena do více různých servisních úkonů, takže ve chvílích, kdy se například instaluje software na Váš počítač, může technik pracovat na jiném opravovaném stroji a Vy tak nezaplatíte celou sazbu. V drtivé většině servisů je účtovaný čas menší, než 2 pracovní hodiny.Těšíme se na Vaši návštěvu !
objednání servisu / reklamace
Nahoru
MEMORY computers s.r.o.
Křemešnická 816
393 01 Pelhřimov

IČO: 26088002, DIČ: CZ26088002
Přihlášení do e-mailové schránky
Přihlásit se
Vzdálená správa Quick support
Zahájit
  Host support
Zahájit