Internetová televizeZískejte více, než jen připojení!

    
 Nestíháte oblíbený pořad? Nevadí, můžete si ho pustit až 50hodin po odvysílání. Chcete si nahrát Váš oblíbený seriál nebo jen jeho část? Chcete přeskočit reklamy? Žádný problém!
Náhrávejte, pozastavujte a znovu pusťte pořad, kdy Vy chcete. Už žádné omezení, nebo čekání na reklamu! 

INTERNETOVÁ TELEVIZE II. GENERACE

IP TV je Vaše nová televize, která se přehrává přímo ve vašem webovém prohlížečí. Můžete sledovat své oblíbené pořady na svém počítači pomocí prohlížeče nebo přes chytrý telefon, či tablet díky mobilní aplikaci, kterou zdarma můžete stáhnout přes obchod Google play pro android nebo na App stores  pro iPhone a iPad. Jak internetová televize funguje si můžete prohlédmout na tomto odkazu: http://sledovanitv.cz/info/video

Balíček START - aktuálně obsahuje 106 programů ke sledování online kdekoliv v ČR, je pro naše odběratele internetu za 99,- Kč měsíčně a v ceně je i zpětné přehrávání 7 dní zpět u všech programů kromě Novy a Primy. Na cenu se bohužel nevzahuje sleva v hodnotě 2 měsíců při roční platbě. Je možné ho objednat i bez zpětného přehrávání, pak stojí 85,- Kč.

Rozšiřující možnosti:

NP+ ( Nova a Prima -  zpětně, nahrávky,  přehrávání na cizích sítích) - 35,- / měs

1x Smart TV - v ceně
2x Smart TV - 19,- / měs

Další balíčky a rozšíření dle ceníku SledovaníTV.cz


Pokud máte o IPTV zájem, můžete se zde registrovat a ihned po registraci službu používat - na 14 dní dostanete zdarma službu NP+. Když se rozhodnete službu nevyužívat, můžete ji do 14ti dnů po registraci bezplatně zrušit zavoláním na náš telefon 565321212 nebo emailem na internet@pel.cz.


Provozovatelem je:

sledovanitv.cz s.r.o., U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 61600 Brno

NahoruOssdds

 
MEMORY computers s.r.o.
Křemešnická 816
393 01 Pelhřimov

IČO: 26088002, DIČ: CZ26088002
Přihlášení do e-mailové schránky
Přihlásit se
Vzdálená správa Quick support
Zahájit
  Host support
Zahájit